Fakro Standart Pivot Çatı Penceresi

ÇATI PENCERELERİ : 0216 592 18 84

  • Register

Standart Pivot Çatı Pencereleri

Standart Pivot Pencere | Çatı Penceresi | Fakro Pivot Çatı Penceresi | Fakro Çatı Pencereleri | Pivot Açılım Çatı Penceresi |

Standart pivot cati pencereleri fakro

Gökyüzünü rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur. Çatı katlarında tavanların artık aydınlatma sistemleri olarak kullanılmaktadır. Çatı kuşluklarına artık gerek kalmadan iç ve dış görünümde modern bir yapıya sahiptir.

Standart pivot cati pencereleri fakro 1

Fakro Standart Pivot Çatı Pencere Seçenekleri
> Fakro FTS-V Çatı Penceresi
> Fakro FTZ-V Çatı Penceresi
> Fakro FTP-W Çatı Penceresi
> Fakro Elektro Çatı Penceresi

Standart Fakro Çatı Penceresine ; Tüm Yan Elektro Ürünlere Entegre Edilebilir.

                                 Montaj Eğimi 15-90 °

 

                                 Elektrikli Konturol Sistemi

                                      Entegre Edilebilir.

                                Geniş aksesuar  Seçeneği

Standart Fakro Çatı Penceresi Renk Seçenekleri ; Açık Meşe ve Beyaz 'dır.

FTS-V Z1 Serisi
Menteşelerin pencere yüksekliğinin ortasına konumlandırdığı çok iyi donatılmış bir pivot pencere versiyonu.
Pencere kanadının altına konumlandırılmış kol sayesinde kolay kulanım ve iki konumda güvenli açılma.
Pencere ahşap görünümlü olup ahşap üzeri ekolojik vernik ile kaplanarak ahşabın sıcaklığını daha iyi vurgulamak ve ahşabın bulunduğu ortamlarda daha uzun yıllar kullanılmasını sağlamak için ahşaba direnç kazandırmaktadır.

Standart pivot cati pencereleri fakro 2

Fakro Standart Pivot Çatı Pencere Ebatları;

Standart pivot cati pencereleri fakro 3

Fakro Çatı Pencereleri, Pencere kanadının 180 derece dönebilmesi ve sabitleme mandalı ile sabitlenebilmesi sayesinde, pencere kanadının temizliğini son derece kolay ve güvenli hale getirmektedir. Çeşitli cam ünitesi tipleride mevcuttur.

Standart Fakro Çatı Penceresi Teknik Açıklama

fakro pencere

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır.
Bu teknolojiyi tamamlamak üzere, tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır.

fakro pencere1

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir.

fakro pencere2

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir.

fakro pencere3

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

 

Fakro  Standart Pivot Çatı Pencere Siparişi, Çatı Pencere Aksesuarları ve Montaj İçin İletişim: 0216 592 18 84

Fakro Çatı Pencereleri

Ana Sayfa

Çatı Pencereleri

Çatı Merdivenleri

Uygulamalarımız

Montajlarımız

Referanslar

Bize Ulaşın

S5 Box