Fakro Çift Açılım Çatı Penceresi

ÇATI PENCERELERİ : 0216 592 18 84

  • Register

Çift Açılımlı Çatı Penceresi

Fakro Çift Açılım Çatı Penceresi | Fakro Çift Açılım Pencereler | Çift Açılım Çatı Pencereleri | Fakro Çatı Pencereleri |

Pencere kanadında iki yönlü bağımsız açma mekanizması vardır, dışa doğru ve pivot açılma. Dışa doğru açılma işlevi pencere kanadının 0 ila 35 derece arasında herhangi bir pozisyonda açılmasına olanak tanımakta iken, pivot işlevi pencere kanadının 180 derece döndürülmesine imkan verilmektedir.

Fakro Çift Açılım Çatı Penceresi ( Ahşap ); Ahşap ve 2 Koruyucu Vernik Uygulamalıdır.

Fakro Cift Acilim ve Pivot Cati Penceresi

Fakro Çift Açılım Çatı Penceresi ( Beyaz Kaplama ); Polirüretan Beyaz Kaplama, Pencere beyaz görünümlü olup ahşap üzeri 3 kat poliüretan vernik uygulanarak dayanaklı ve mükemmel düzgünlükte beyaz katmanlı yüzey elde edilmektedir. Bu pencereler, yüksek düzeyde ki nemin uzun süreler boyunca kaldığı banyolarda, çamaşır ve kurutma odalarında yüksek direnç ve estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Fakro Cift Acilim ve Pivot Cati Penceresi Beyaz Kaplama

Dışa doğru açılma işlevi pencereye kolayca yaklaşmayı olanaklı kılmakta ve dışarının geniş bir şekilde görülmesini sağlamaktadır. Yenilikçi bir donanım sistemi sayesinde her iki açılma işlevinde de tam pencere kanadı stabilitesi garanti edilebilmektedir. 

Fakro Teknik Aciklama

Pencere kanadının altına konumlandırılmış olan kol sayesinde kolay kullanım. Pencere kolu iki aşamalı mikro havalandırma ile donatılmıştır.

                                        Montaj Eğimi ; 15-55°.  
topSafe - nowatorski system wzmacniania konstrukcji okna
 
Yüksek Güvenlik Sistemi
 

                     Elektrikli Konturol Sistemi Entegre Edilebilir.

                                     

                Geniş Aksesuar Yelpazesi

FPU-V U3 penceresi V40P otomatik havalandırma sistemi ile donatılmış olup, bu sistem odaya optimum miktarda hava girişini sağlamaktadır. V40P otomatik hava girişi tavan arasında sağlıklı bir mikro iklim sağlayarak enerji tasarrufu yapmaktadır.

Fakro Çift Açılım Çatı Pencere Ölçüleri;

Cift Acilim Ve Pivot Pencere Ebatlari

1. Fakro Çift Açılım Çatı Pencereleri Uygulaması

Fakro Cift Acilim ve Pivot Cati Penceresi 2

2. Fakro Çift Açılım Çatı Pencereleri Uygulaması

Fakro Cift Acilim ve Pivot Cati Penceresi 1

Çift Açılımlı Fakro Çatı Penceresi Teknik Açıklamaları;

Fakro

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır.
Bu teknolojiyi tamamlamak üzere, tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır.

Fakro1

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir.

Fakro2

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir.

Fakro3

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

Fakro Çift Açılımlı Çatı Penceresi, Çatı Pencere Aksesuarları ve Sipariş İçin İletişim: 0216 592 18 84

Fakro Çatı Pencereleri

Ana Sayfa

Çatı Pencereleri

Çatı Merdivenleri

Uygulamalarımız

Montajlarımız

Referanslar

Bize Ulaşın

S5 Box