Fakro Çatı Pencere Eteklikleri

ÇATI PENCERELERİ : 0216 592 18 84

  • Register

Fakro Çatı Pencere Eteklikleri

Fakro Su Yalıtım Etekliği | Fakro Yalıtım Eteklikleri | Çatı Penceresi Eteklikleri | Fakro Pencere Eteklik Uygulaması |

Fakro Çatı Penceresi Kiremit Eteklik; EHN Kiremit Eteklik (Yüksek Hadveli Çatı Kaplamaları) Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro kiremit cati etekligiFakro kiremit cati etekligi1

Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Fakro Kiremit Çatı Kombi Pencere Modülasyon Örnekleri;

Fakro Kiremit Eteklik Kombine

Fakro Çatı Penceresi Shingle Eteklik; ESV Shingle, Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro shingle cati etekligiFakro shingle cati etekligi1

Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Fakro Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Örnekleri;

Fakro Shingle Eteklik Kombine

Fakro Kombi Çatı Pencere Eteklikleri; Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Fakro çatı pencereleri yatay yada blok kombi şeklinde çatılara montajı yapılabilmekte ve tüm çatı kaplamaları ile entegre olabilmektedir.

Fakro Çatı Penceresi Kombine Eteklik Uygulaması

Fakro Kombine Eteklik Uygulamasi

Fakro Çatı Penceresi Kombine Eteklik Uygulaması 1;

Fakro Kombine Eteklik Uygulamasi1

Fakro Çatı Pencere Eteklik Siparişi ve Uygulama Detayları İçin İletişim: 0216 592 18 84

Fakro Çatı Pencereleri

Ana Sayfa

Çatı Pencereleri

Çatı Merdivenleri

Uygulamalarımız

Montajlarımız

Referanslar

Bize Ulaşın

S5 Box