Fakro Çatı Pencere Aksesuarları

ÇATI PENCERELERİ : 0216 592 18 84

  • Register

Fakro Çatı Pencere Aksesuarları

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari

Garip yerlerden yüklenen işletim pencereler için, Fakro pratik ve seful kontrol çubuk sağlayabilir. Bu erişilemez pencere açma ve kapama kolay hale getirir, ve iç silindir ve jaluziler çalıştırmak için kullanılabilir. Harici bir tente panjur çalıştırmak için bir çubuk bulunmaktadır. 

ZST Teleskopik Çubuk

ZST Teleskopik Çubuk kullanım dışı ulaşmak pozisyonlarda windows ABY, ARS storlar ve AJP jaluziler çalışmasını sağlar.Ayrıca pencerelerin Kolay açma ve kapama sağlar.

Standart çubuk uzunluğu 134, 162, 190 ve 218 cm kadar uzatılabilir 119 cm olduğunu. Kullanılarak ZSP uzantı, bu 246, 274, 302 ve 330 cm daha fazla çubuk uzatmak mümkündür.

 

 

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 1

İşletim Tente Körler ZSZ Çubuk

ZSZ Rod out-of-reach pozisyonuna windows AMZ gibi tente perdeler işletim için plastik bir kanca ile bir alüminyum çubuk (kesiti dairesel) 'dir. Standart çubuk uzunluğu 150 cm'dir.

Not: AMZ tente kör bir 80 cm'lik çubuk paketi içinde verilir.

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 2

Pencere Kilidi ZBL

Bizim çekici beyaz ZBL pencere kilidi pencerenin kazara açılmasını önler. Bu pencerenin alt kısmında monte edilir. Cıvata basıp tuşu çevirerek zaman, pencere kilitleri ve imkansız açmak için yapar.Pencere kilidi çatı penceresi her türü ve boyutu ile monte edilebilir.

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 3

Motorlar

Küçük boyutları ve kolay montaj sistemi sayesinde, ZC24 ve AC230 zincir motoru Fakro çatı pencereleri faaliyet için idealdir. Iki gerilim sürümleri, tüm pencere boyutlarında çalıştırmaya yeterli bir pencere üzerinde uygulamayın olabilir maksimum kuvvet V. 230 V ve 24 200N ise, mevcut vardır.

Fakro Çatı Penceresi Motorları 

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 4

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 5

Motorlar ZWS12

Motorlar ZW230


ZWK1 kablosuz tek kanallı duvar klavye

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 6ZWK1 tek kanallı klavye Z-Wave sistemi, örneğin ZWS230, ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave, ARZ Güneş Z-Wave panjur, uyumlu bir elektrik cihazın uzaktan kontrol edilmesini sağlar ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Klavye aynı anda yalnızca ayrı bir alıcı ya kadar 231 aksesuarları çalışabilir.

 Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ile (40oC)

boyutlar: 80 x 80 x 35mm

ZWK15 kablosuz çoklu-kanal duvarı klavye

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 7ZWK15 çok kanallı klavye Z-Wave sistemi, örneğin Elektro Z-Wave sistemi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave dış panjurlar, ARF Z-Wave ile uyumlu elektrikli cihazların uzaktan kontrolü sağlar , ARP Z-Wave panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Klavye ayrıca 15 alıcıları veya grupları içinde 231 aksesuarlarına kadar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

  • 1x3V güç kaynağı, CR2450 pil
  • çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ile (40oC) boyutlar: 80 x 80 x 35mm

ZWP15 tek kanallı uzaktan kumanda

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 8ZWP15 çok kanallı uzaktan kumanda Z-Wave sistemi ile uyumlu elektrikli cihazlar, örneğin Elektro Z-Wave çatı penceresi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave dış panjurları, ABY Z uzaktan kontrol edilmesini sağlar -Dalga, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Remonte kontrol duvar için manyetik bir tutucu bulunmaktadır. Uzaktan kontrol grubundaki 231 ayrı ayrı veya en fazla 15 alıcıya kadar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

  • 1x3V güç kaynağı, CR2450 pil
  • çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ila (40 ° C)
  • boyutlar: 170 x 40 x 20mm

ZWG1 kablosuz dokunmatik klavye

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 9Sertleştirilmiş camdan yapılmış bu modern görünümlü, tek kanal, dokunmatik klavye ZWG1 Z-Wave sistemi ile uyumlu bir elektrik cihazın uzaktan kontrol edilmesini sağlar, örneğin ZWS230, ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave, ARZ Güneş Z-Wave dış panjurlar , ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç storlar. ZWG1 klavye aynı anda 231 aksesuarlar ayrı ayrı ya kadar sadece bir aksesuar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C) boyutlar: 80 x 80 x 10mm

ZWG3 kablosuz dokunmatik klavye

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 10Sertleştirilmiş camdan yapılmış bu modern görünümlü, çok kanallı dokunmatik klavye Z-Wave sistemi, örneğin Elektro Z-Wave pencere, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave ile uyumlu elektrikli cihazların kontrol edilmesini sağlar, ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. SWG3 klavye grupta 231 aksesuarlar için ayrı ayrı ya da en fazla üç aksesuarları kadar çalışabilir. 

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C)

ZWPTV uzaktan kumanda

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 11Modern çok kanallı uzaktan kumanda ZWPTV Z-Wave sistemi ile uyumlu elektrikli cihazların uzaktan kontrolü sağlar, örneğin Elektro Z-Wave çatı penceresi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave, ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi.Uzaktan kumanda anda kontrol elektrik aksesuarları (atama isimleri olasılığı) hakkında bilgi veren bir ekran ile de donatılmıştır. Uzaktan kontrol grubundaki 231 ayrı ya kadar 36 alıcıya kadar çalışabilir. Dahası, çeşitli kızıl ötesi RTV cihazların işletim imkanı sağlar.

 Teknik parametreleri:

3x1.5, AAA pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C)  boyutlar: 200 x 60 x 25mm

Adaptif modülü ZWMA

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 12Uyarlamalı modül ZWMA ayrı bir kontrol sistemi ile Z-Wave modül, örneğin, Electro Z-Wave pencere ya da ARZ panjurlar ile donatılmış FAKRO elektrikli cihazların uzaktan kumanda edebilir.

Farklı harici cihazların, örneğin termostat, zamanlayıcılar, EIB sistemi, vb potentionless sinyaller bağlanabilir dijital girişler modülü aynı anda ya da bir olmak üzere dört grupta 231 cihaza kadar kontrol edebilirsiniz - modül dört çift (açık kapanış) içermektedir maksimum.

Teknik parametreleri:

  Güç kaynağı: 230VAC Çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) yapmak (40 ° C) Boyutlar: 120 x 80 x 45 mm

ZWMP hava modülü

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 13ZRD yağmur veya ZWD rüzgar sensörleri: Bu modül mümkün otomatik olarak cihaza bağlı sensörler tarafından sinyallidir hava koşullarında değişiklik durumunda Z-Wave sistemi ile uyumlu pencereleri kapatmak için yapar. ZRD yağmur sensörü ve / veya ZWD rüzgar sensörü ayrı olarak satın alınmalıdır. Bir modül gruplarında 231 alıcıya kadar kontrol sağlar.

 Teknik parametreleri:

Güç kaynağı: 230V AC çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C) boyutlar: 160 x 120 x 70mm

ZWD rüzgar gücü sensörü

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 14Dedektörü, ZWMP hava modülü ile işbirliği içinde, rüzgar güçlü sağnakları durumlarında otomatik kapanma imkanı verir Z-Wave sistemi ile uyumlu motorlar ile donatılmış pencereler. Sensör doğrudan değişken hava koşullarına maruz çatı açık bölümlerinde kurulum için tasarlanmıştır. Sensör tarafından pencere kapatma prosedürü tetikleyen rüzgar hızı 40 km / s veya daha yüksektir.

Teknik parametreleri:

boyutlar: 80x85mm

güç kablosu: 2x0.25mm2 (paket 5m)

ZRD yağmur sensörü

 

Fakro Cati Pencere Aksesuarlari 15ZWMP hava modülü ile işbirliği içinde dedektör otomatik kapatma imkanı verir yağış durumunda Z-Wave sistemi ile uyumlu motorlar ile donatılmış pencereler. Bu sensör duman havalandırma sistemlerindeki uygulaması da bulur. Sensöründen gelen sinyal dumanın havalandırma penceresi havalandırma için açılan sadece dikkate alınır. Acil açılması durumunda, yağmur sensörü sinyal ihmal edilir. Sensörü sayesinde çalışmalarını sis, çiy gibi gibi parazitlerden etkilenmez olduğu kadar ısıtılır. Sensör doğrudan hava koşullarına maruz kalan çatının açık bölümlerinde kurulum için tasarlanmıştır.

Teknik parametreleri:  Güç kaynağı: 8-32V DC boyutlar: 55x50x13mm güç kablosu: 3x0.25mm2(paket 5m)

Fakro Çatı Pencere Aksesuarları ve Sipariş İçin İletişim: 0216 592 18 84

Fakro Çatı Pencereleri

Ana Sayfa

Çatı Pencereleri

Çatı Merdivenleri

Uygulamalarımız

Montajlarımız

Referanslar

Bize Ulaşın

S5 Box